جهت بهره منـدی از هدایـای جشنـواره روز مادر تا روز پدر مراحل زیر را دنبـال نماییـد:

  • پس از خرید محصول به منظـور نصب و بهره مندی از مزایای گارانتـی و دریافت هدیه خرید آن، ضمن برقراری تماس با مرکز ارتباط با مشتریان شرکت اسنوا از طریق شماره های ۸۲۱۰۲ ( ۰۲۱ ) و یا ۳۸۱۰۱ ( ۰۳۱ ) درخواست نصب محصولات خود را ارائـه و شماره پذیرش مرتبـط را از طریق پیامک دریافت نماییـد.
  • مرکز تماس اسنوا درخواست نصب محصول شما را در اختیار سرویسکاران مجاز شرکت قرار داده و فرآیند نصب محصول با تماس سرویسکار با شماره های تماس شما و تنظیم قرار ملاقات ادامه می یابد.
  • به محض اتمام عملیات نصب محصول، اطلاعات شما از سیستم استخراج و هدیه شما حداکثر تا ده روز در اختیار اداره پست جمهوری اسلامی ایران قرار خواهد گرفت.
  • به محض تحویل هدیه شما به اداره پست، پیامکی جهت اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد شد. اگر پس از گذشت ۷۲ ساعت از زمان دریافت این پیامک، هدیه جشنواره به آدرس شما ارسال نشد میتوانید جهت پیگیری با مرکز تماس اسنوا تماس بگیرید.

بازه زمانی جشنواره:

این جشنـواره در راستای تکریـم منزلت پدران و مادران این مـرز و بـوم از روز پنج شنبه ۱۳۹۴/۰۱/۲۰ در آستانه سالروز تولد پر برکت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مـادر آغاز و در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۵ بمناسبت سالروز تولـد مولی الموحدین حضرت علی (ع) و روز پـدر به انتهــا خواهد رسید. در این جشنواره هدایا به خریدارانی تعلق میگیرد که در بازه تعریف شده اقدام به خرید و نصب محصول نمایند.

زمان این جشنـواره محدود بوده و شرکت اسنوا مسئولیتی در قبـال اعطای هدیه به خریدهای در خارج از بازه زمانی جشنواره ندارد.

شما میتوانید ضمن تماس با مرکز ارتباط با مشتریان اسنوا با شماره های ۸۲۱۰۲ ( ۰۲۱ ) و یا ۳۸۱۰۱ ( ۰۳۱ ) با کارشناسان مستقر در بخش جشنواره و هدایا کلیه موضوعات و مشکلات احتمالی را در میان گذارید. همکاران ما در این حوزه با کمال میل پذیرای تماس شما خواهند بود.